Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Öğretim Yöntem ve Teknikleri (Fizik/Kimya) Kursları Rize-Çayeli’de Düzenlendi

Öğretim Yöntem ve Teknikleri (Fizik/Kimya) Kursları Rize-Çayeli’de Düzenlendi

3-7 Temmuz 2017 tarihleri arasında Rize-Çayeli Hizmetiçi Eğitim Eğitim Enstitüsünde Anadolu imam hatip lisesi ve imam hatip ortaokullarında görevli matematik öğretmenlerine yönelik Öğretim Yöntem ve Teknikleri (Fizik) ve Öğretim Yöntem ve Teknikleri (Kimya) Kursları düzenlendi.

Kurslara Daire Başkanımız Yusuf AKBAŞ, Prof. Dr. Ahmet Zeki SAKA, Prof. Dr. Ali Rıza AKDENİZ, Prof. Dr. Hakan Şevki AYVACI, Prof. Dr. Murat GÖKDERE, Doç. Dr. Ayşegül SAĞLAM ARSLAN, Doç. Dr. Ahmet TEKBIYIK, Doç. Dr. Faik Özgür KARATAŞ, Doç. Dr. Gökhan DEMİRCİOĞLU, Doç. Dr. Suat ÇELİK, Öğretmen Ayşe Aylin ERDOĞAN ve Öğretmen Furkan TORUN eğitim görevlisi olarak katıldı.

Genel Müdürlüğümüz personelinden Eğitim Uzmanı Hüseyin DEMİRBAŞ ve Şef Muhammet BALCI ise eğitim yöneticisi olarak görev aldı. 

Kurslarda; fizik ve kimya öğretimine ilişkin ilkeler, genel amaçlar, kullanılan öğretim yaklaşımlarının önemi, öğretimde kullanılan teknikler ve örnek uygulamalar hakkında bilgi verildi. Uygulamalı eğitimler ve çalıştaylar ile kurslar tamamlandı.

 

20-07-201720-07-201720-07-2017

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.