Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Öğretmenlerimize Yönelik Mesleki Gelişim Webinarlarımız Devam Ediyor

Genel Müdürlüğümüz eğitim alanındaki güncel çalışmalarla ilgili öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine yönelik çeşitli konularda webinarlar düzenlemeye devam ediyor.
Öğretmenlerimize Yönelik  Mesleki Gelişim Webinarlarımız Devam Ediyor

Öğretmenlerimizin mesleki gelişimlerine yönelik olarak bu kapsamda  11 Mart 2022 tarihinde imam hatip okullarında görev yapan yabancı dil öğretmenlerine " Canva ile Eğitimde Etkileşimli Uygulamalar" webinarı gerçekleştirildi. Oturumda Eğitim için  Canva Türkiye İletişim Sorumlusu Demet Aksu Yelok geliştirilen platformun özelliklerini tanıttı. Öğretmenlerimizin derslerini dijital olarak destekleyecek web 2.0 aracının hangi alanlarda kullanılabileceğini uygulamalı olarak anlattı. Çevrim içi toplantıya bir çok ilden 230 öğretmenimiz katılım sağladı.

Oturum sonunda öğretmenlerimize e-sertifika ve sınırsız şekilde kullanabilecekleri pro- üyelik tanımlaması yapıldı.

14-03-2022

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.