Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

"Salgın Öncesi ve Sonrası Psikolojik Dayanıklılık" semineri verildi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce öğretmeenlere yönelik düzenlenen eğitim programında, Klinik Psikolog Dr. Mehmet Dinç, "Salgın Öncesi ve Sonrası Psikolojik Dayanıklılık" konulu seminer verdi.   


Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanlığınca, Hedef 2021 projesi kapsamında okul koordinatörlerine yönelik çevrim içi olarak gerçekleştirilen seminerde, Klinik Psikolog Dr. Mehmet Dinç, "Zor Zamanlarda Öğretmen Olmak" çalışmasıyla ele aldığı konuları, öğretmenlerin salgın dönemindeki problemleri ve kazanımları aktardı.  

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün YouTube kanalından da canlı olarak yayımlanan seminere Daire Başkanı İhsan Erkul ve Türkiye genelinde imam hatip okullarında görev yapan okul koordinatörleri katıldı.   

Seminere ilişkin videoya ulaşmak için tıklayınız.

10-03-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.