Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Serencam 17. Sayı Yayımlandı

Nisan-Mayıs-Haziran 2022 dönemi Genel Müdürlüğümüz ve imam hatip okulları program, faaliyet, etkinlik, proje, yarışma, iyi örnekler ve başarılarının yer aldığı Din Öğretiminde Serencam 17. sayı yayımlandı.
Serencam 17. Sayı Yayımlandı

Ülkemizde büyük bir ilgiye mazhar olan ve günden güne markalaşarak değeri artan imam hatip okullarımızın haklı gururunu yaşamak ve de yaşatmak adına, Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz tanıtım amaçlı yayınlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Bu kapsamda ilk sayısını 2017 yılında yayımladığımız SERENCAM 17. sayısı ile siz değerli okuyucuların beğenisine sunulmuştur.

Hazırladığımız SERENCAM ile kamuoyunu;

- Genel Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen ziyaret, kabul, proje, çalıştay, seminer, sempozyum, toplantı ve etkinliklere

- Okullarımızın genel yapısı, amaçları, uygulama esasları, farklı yönleri ve eğitim müfredatları doğrultusunda gerçekleştirilen akademik, sosyal ve kültürel, sanat ve spor, mesleki alanlardaki faaliyetlere

dair bilgilendirme amaçlanmaktadır. 

Din Öğretiminde Serencam 17. sayımıza ulaşmak için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.