Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Trabzon Anadolu İmam Hatip Liseleri Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulları Hedefe Yolculuk Programında Buluştu

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülen  "Hedef 2021" programı çerçevesinde uzman psikolog Dr. Faruk Öndağ Trabzon Anadolu İmam Hatip Liseleri Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulları 12. Sınıf öğrencileriyle video konferans üzerinden hedefe yolculuk yayınında buluştu.
Trabzon Anadolu İmam Hatip Liseleri Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulları Hedefe Yolculuk Programında Buluştu

Genel Müdürlüğümüz Rehberlik koordinatörü Bahattin Güneyin'in sunumuyla gerçekleştirilen programa Mahmut Celalettin Ökten Fen ve Sosyal Bilimler Proje AİHL, Dursun Ali Kurt Fen ve Sosyal Bilimler Proje AİHL, Trabzon Kız Fen ve Sosyal Bilimler Proje AİHL,Şehit Samet Uslu Kız Fen ve Sosyal Bilimler Proje AİHL, Beşikdüzü Ahmet Gün Fen ve Sosyal Bilimler Proje AİHL, Of Fen ve Sosyal Bilimler Proje AİHL okullarının öğrencileri katıldı.

 "Hedefe Giderken Bir Nefes Almak" sloganıyla gerçekleştirilen buluşmada Dr. Faruk Öndağ tarafından öğrencilere "hedef belirleme ve motivasyon" konulu sunum yapıldı.

 

08-10-2020

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.