Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

TÜRKPATENT ve Genel Müdürlüğümüz İşbirliğiyle Çevrim İçi Eğitim Düzenlendi

TÜRKPATENT ve Genel Müdürlüğümüz işbirliğiyle çevrim içi  eğitim düzenlendi.
TÜRKPATENT ve Genel Müdürlüğümüz İşbirliğiyle Çevrim İçi  Eğitim Düzenlendi

TÜRKPATENT  ve Marka Kurumu ile Din Öğretimi Genel Müdürlüğü işbirliğinde, il ar-ge koordinatörleri ve genel müdürlüğümüze bağlı proje ve program uygulayan imam hatip okullarımızda görev yapan koordinatör öğretmenlerimize  yönelik, 

  • Marka ve Koruma Kapsamı
  • Sınai Mülkiyet Semineri
  • Tasarım Temel Kavramlar ve Tescil Süreçleri
    konusunda online olarak eğitim  düzenlendi.

Sınai Mülkiyet Hakları konusunda farkındalık oluşturulmasının yanı sıra marka, patent, tasarım başvurularının teşvik edilmesi amacıyla gerçekleştirilen eğitimin açılışı, TÜRKPATENT ve Marka Kurumu Başkan yardımcısı  Dr. Mehmet Duyar  ile Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül tarafından gerçekleştirildi.  

 T.C. Millî Eğitim Bakanlığı ile TÜRKPATENT ve Marka Kurumu arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde düzenlenen, 28.06.2022  tarihindeki TÜRKPATENT uzmanlarınca verilen uzaktan eğitime 813  kişi katılım sağladı.  

29-06-202229-06-2022

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.