Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Uluslararası Anadolu İmam Hatip Liseleri "Okul Yönetişim ve Gelişim Birimleri" ve "Okul Zümre Temsilcileri" Toplantıları Yapıldı

Uluslararası Anadolu İmam Hatip Liseleri "Okul Yönetişim ve Gelişim Birimleri" ve "Okul Zümre Temsilcileri" toplantıları çevrim içi ortamda ayrı ayrı yapıldı.
Uluslararası Anadolu İmam Hatip Liseleri

Uluslararası Anadolu imam hatip liseleri "Okul Yönetişim ve Gelişim Birimleri" ve "Okul Zümre Temsilcileri Toplantısı"nda "Yeniden Yapılanma ve Kurumsallaşma Bağlamında Okulların Yönetişimi ve Gelişimi" bağlamında 9 ana birim temsilcileri ve 14 branştan oluşan zümre temsilcileriyle değerlendirme ve müzakereler yapıldı.

Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül "Okul Yönetişim ve Gelişim Birimleri" toplantısında yaptığı selamlama konuşmasında uluslararası Anadolu imam hatip liselerinin stratejik önemine vurgu yaparak birimlerin yaptığı çalışmalara teşekkür etti, önümüzdeki süreçte daha geniş toplantılarda bir araya geleceklerini, yapılan çalışmaları ele alacaklarını ve atılması gereken yeni adımları müzakere edeceklerini vurguladı.

Toplantıların yönlendiriciliğini Uluslararası AİHL Koordinatörleri Mehmet Şahap Özalaybey ve Neşe Nacar'ın yaptığı toplantıda Uluslararası Eğitim ve Öğretim Daire Başkanı Daire Başkanı Mustafa Yıldız, okul yönetişim birimleri ve zümre temsilcilerine yapacakları iş alanları ve görev dağılımları konusunda sunum yaptı. Okulların kurumsallaşması ve markalaşması anlamında çalışmanın hayatî öneme sahip olduğunu vurguladı.

Uluslararası AİHL Koordinatörleri Oğuz Maraş, Mehmet Şahap Özalaybey ve Neşe Nacar'ın alanları hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu toplantı, katılımcıların soru ve önerilerini dile getirmesiyle tamamlandı.

31-03-202205-04-202205-04-2022

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.