Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Üniversiteye Doğru Hedef 2023 Okul Müdürleri Toplantısı Dijital Ortamda Gerçekleştirildi

Üniversiteye Doğru Hedef 2023 Okul Müdürleri Toplantısı Dijital Ortamda  Gerçekleştirildi

Üniversiteye Doğru Hedef 2023 okul müdürleri toplantısına Genel Müdürümüz Sayın Nazif Yılmaz, Daire Başkanları Sayın İhsan Erkul, Dr. Ahmet İşleyen,  Hedef 2023 Genel Müdürlük Koordinatörleri ve 38 ilden 113 okul müdürü katıldı.

Toplantı 16 Nisan 2020 tarihinde Bakanlığımız e-konferans sistemi üzerinden düzenlendi. Toplantıda uzaktan eğitim sürecinin yönetilmesi, canlı sınıf uygulaması, EBA Akademik Sistemi, öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik rehberlik ve motivasyon çalışmaları, üniversiteye hazırlık çalışmalarının uzaktan eğitimle yönetilmesi, Hedef 2023 eylem planları kapsamında genel müdürlük beklentileri gündeme alındı.

Genle Müdürümüz Nazif Yılmaz, uzaktan eğitim sürecinde okul müdürleri ve öğretmenlerin öğrenci ve velilerle iletişim halinde olmasının, belirli bir program dahilinde eğitim öğretim sürecinin organize edilmesinin ve verimli bir zaman yönetimi konusunda rehberlik ve motivasyon desteğinin önemini vurguladı. Dijital ortamda düzenlenmiş olan toplantıda okul müdürlerimiz uzaktan eğitim sürecinde yürütmüş oldukları çalışmaları, öğrenci ve velilerle olan iletişimlerini, uzaktan eğitim tecrübelerini paylaşıp, eğitim müzakerelerinde bulundular. 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.