Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Uzman Öğretmenlerimiz Ekranda Öğrencilerimizle Buluşmaya Devam Ediyor

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ve Ortaöğretim Genel Müdürlüğü iş birliği ile öğrencilerimizin akademik başarılarını artırmak, sınav sürecinde eksiklerinin giderilmesine yardımcı olmak ve YKS' ye hazırlanan öğrenci ve velilerimize katkı sağlamak amacıyla alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan TYT ve AYT videolarımız yayımlanmaya devam ediyor.
Uzman Öğretmenlerimiz Ekranda Öğrencilerimizle Buluşmaya Devam Ediyor

TYT ve AYT konu anlatımı ve soru çözümleriyle en hassas konulara ışık tutulup hap bilgilerle öğrencilerimize destek sağlamakta ve soru çözümleri ile konular pekiştirilerek, yeni nesil sorulardan oluşan denemelerimizle üniteleri kontrol ediyoruz.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi TYT ve AYT konularının anlatıldığı ve soru çözümleriyle de desteklenen videolarımıza erişmek için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.