Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Yabancı Diller Uzaktan Eğitim Sürecini İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Yabancı Diller Uzaktan Eğitim Sürecini İzleme ve Değerlendirme Toplantısı, Hazırlık Dil Sınıfı Programı Uygulayan Anadolu İmam Hatip Liseleri dil koordinatörlerinin çevrimiçi (online) katılımıyla 6 Ekim Salı günü gerçekleştirildi.
Yabancı Diller Uzaktan Eğitim Sürecini İzleme ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Toplantıya Arapça, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Çince, Japonca, Farsça ve Rusça branşlarından dil koordinatörleri çevrimiçi olarak katıldı. Okulların uzaktan eğitim sürecinde dil alanında yaptığı çalışmalar değerlendirilerek öğretmenlerin görüş ve önerileri alındı. Toplantıda dil öğretimi alanında üniversiteler ile yapılan protokoller, okulların yabancı dil danışma kurulları, ortak sınavlar, ortak dil etkinlikleri ve uzaktan eğitim kapsamında yapılacak yeni ölçme ve değerlendirme uygulamaları konuşuldu.

Nurten Uşen Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Aysun Mete ve Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden Banu Yurtseven "Uzaktan Eğitim ve e-içerik Hazırlama" konusunda sunum yaptılar. Dil koordinatörlerimizin süreç hakkındaki paylaşımlarıyla toplantı sona erdi.

07-10-2020

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.