Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyeleri ve Öğrencileri Genel Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrencileri, “Çarşamba Etkinlikleri” kapsamında 03. 05. 2015 Çarşamba günü Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti.  
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyeleri ve Öğrencileri Genel Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

 

Öğretim üyeleri Doç. Dr. Cenksu ÜÇER, Yrd. Doç. Dr. Ahmet YEMENİCİ, Yrd. Doç. Mehmet Ali Kılay ARAZ ve öğrencilerden oluşan heyet, Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ ile bir araya geldi.

 

Ankara İl Millî Eğitim Müdürlüğü Mehmet Akif Ersoy salonunda gerçekleşen buluşmada Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, geleceğin eğitimcisi olan öğrencilere yaptığı sunumda, ideal bir öğretmenin; meslekî alan bilgisine, özel öğretim yöntem ve teknikleri becerisine, pedagojik formasyona, materyal geliştirme becerisine ve meslek aşkına sahip olması gerektiğini belirterek öğrencilerin bu alanlarda kendilerini yetiştirmelerinin çok önemli olduğunu vurguladı.

 

Daire başkanlarımız İhsan ERKUL, Yusuf AKBAŞ, Osman DEMİRGÜL ve Abdülhalik BAŞ da Genel Müdürlüğümüzün yürüttüğü çalışmalar ve gerçekleştirdiği faaliyetler ile kendi dairelerinin görev ve sorumluluk alanları hakkında heyete sunum yaptılar.

 

 

  

 

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.