Din Öğretimi Genel Müdürlüğü 

YKS Etkili Tercih Stratejileri paneli düzenlendi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, üniversiteye yerleştirme sürecinde öğrencilere destek olmak amacıyla YKS Etkili Tercih Stratejileri paneli düzenlendi.  
YKS Etkili Tercih Stratejileri paneli düzenlendi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, YKS kapsamında yapılacak yerleştirme sürecinde, üniversite tercihinde bulunacak öğrencilere destek olmak amacıyla rehber öğretmen ve psikolojik danışmanların katılımıyla panel düzenlendi. Panele çok sayıda öğrenci iştirak etti. 

"Hedef 2021" koordinatörleri tarafından çevrim içi olarak gerçekleştirilen ve YouTube'da canlı olarak yayımlanan YKS Etkili Tercih Stratejileri panelinde uzmanlar,  doğru tercih ve geleceğin meslekleri gibi çeşitli konularda bilgiler aktardılar. Uzmanlar, tercih aralıkları nasıl olmalıdır? sorusunu yanıtladıktan sonra öğrencilerden gelen sorulara da cevap verdiler.  

YKS Etkili Tercih Stratejileri videosuna ulaşmak için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Yazar Muammer Yaşar Cad. MEB Beşevler Kampüsü F/Blok 06560 Yenimahalle/Ankara - 0312 413 25 89 / 413 25 92 / 413 35 35 Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.